Расписание Украины - транспортный портал - Расписание Украины

Расписание Украины

У зв'язку із ремонтними роботами, по залізничній станції Дніпро-Головний та іншим станціям, введено деякі зміни в руху приміських електропоїздів.

 

ПОВНИЙ РОЗКЛАД ПРИМІСЬКИХ ПОЇЗДІВ ДНІПРО-ГОЛОВНИЙ

 1. 05.10.2021, 07.10.2021 електропоїзд №6015 "Дніпро-Гол.-П'ятихатки-Пас.", відправленням зі ст. Дніпро-Гол. в 08:51 (за базовим графіком) призначається зміненим розкладом:

 

№ поїзда

Маршрут

Графік слідування

Час прибуття

Час відправлення

Час прибуття на кінцеву зупинку

Примітки

6015

Дніпро-Гол.-Пятихатки-Пас.

Змінений розклад на 05.10.21, 07.10.21

 

08:40

11:20

 

Слідування через станції:

Найменування

Час прибуття

Час відправлення

Зупинка

Примітки

ст. Горяїнове

08:45

08:46

1

 

пл. 184 км.

08:49

08:51

2

 

ст. Діївка

08:56

08:58

2

 

пл. 178 км

09:02

09:04

2

 

пл. 175 км

09:07

09:08

1

 

ст. Сухачівка

09:15

09:17

2

 

пл. 169 км

09:20

09:21

3

 

пл. 165 км

09:24

09:26

2

 

пл. 164 км

09:28

09:29

1

 

пл. 160 км

09:32

09:33

1

 

ст. Запоріжжя-Кам.

09:36

09:37

1

 

ст. Камянське-Пас.

09:41

09:42

1

 

пл. 149 км

09:46

09:47

1

 

ст. Воскобійня

09:54

09:55

1

 

пл. 139 км.

09:59

10:00

1

 

ст. Верхньодніпровськ

10:06

10:08

2

 

пл. 128 км

10:12

10:13

1

 

пл. 125 км

10:15

10:16

1

 

пл. 119 км

10:20

10:22

2

 

ст. Верхівцеве

10:25

10:27

2

 

пл. 114 км

10:31

10:32

1

 

пл. Гранове

10:35

10:36

1

 

пл. 104 км

10:40

10:41

1

 

ст. Вільногірськ

10:45

10:46

1

 

ст. Ерастівка

10:55

10:56

1

 

пл. 88 км

11:01

11:03

2

 

ст. Косинівка

11:08

11:09

1

 

пл. 77 км

11:14

11:15

1

 

ст. Пятихатки-Пас.

11:20

 

 

 

 

2. 05.10.2021, 07.10.2021 електропоїзд №6035 "Дніпро-Гол.-П'ятихатки-Пас.", відправленням зі ст. Дніпро-Гол. в 16:52 (за базовим графіком) призначається зміненим розкладом:

 

№ поїзда

Маршрут

Графік слідування

Час прибуття

Час відправлення

Час прибуття на кінцеву зупинку

Примітки

6035

Дніпро-Гол.-пост. Спис.

Змінений розклад на 05.10.21, 07.10.21

 

17:05

19:48

 

Слідування через станції:

Найменування

Час прибуття

Час відправлення

Зупинка

Примітки

ст. Горяїнове

17:10

17:11

1

 

пл. 184 км.

17:14

17:16

2

 

ст. Діївка

17:21

17:22

1

 

пл. 178 км

17:26

17:27

1

 

пл. 175 км

17:30

17:31

1

 

ст. Сухачівка

17:37

17:38

1

 

пл. 169 км

17:41

17:42

1

 

пл. 165 км

17:45

17:47

2

 

пл. 164 км

17:49

17:50

1

 

пл. 160 км

17:53

17:54

1

 

ст. Запоріжжя-Кам.

17:57

17:58

1

 

ст. Камянське-Пас.

18:02

18:03

1

 

пл. 149 км

18:07

18:08

1

 

ст. Воскобійня

18:15

18:16

1

 

пл. 139 км.

18:20

18:21

1

 

ст. Верхньодніпровськ

18:27

18:29

2

 

пл. 128 км

18:33

18:34

1

 

пл. 125 км

18:36

18:37

1

 

пл. 119 км

18:41

18:43

2

 

ст. Верхівцеве

18:46

18:47

1

 

пл. 114 км

18:51

18:52

1

 

пл. Гранове

18:56

18:57

1

 

пл. 104 км

19:00

19:01

1

 

ст. Вільногірськ

19:05

19:06

1

 

ст. Ерастівка

19:15

19:16

1

 

пл. 88 км

19:21

19:23

2

 

ст. Косинівка

19:28

19:29

1

 

пл. 77 км

19:34

19:35

1

 

ст. Пятихатки-Пас.

19:40

19:41 

 1

 

ст. П'ятихатки-Стик.

19:47

19:49

2

 

пост. Спис.

19:58

     

 

3. 05.10.2021, 07.10.2021 електропоїзд №6037 "Дніпро-Гол.-П'ятихатки-Пас.", відправленням зі ст. Дніпро-Гол. в 17:22 (за базовим графіком) призначається зміненим розкладом: 

 

№ поїзда

Маршрут

Графік слідування

Час прибуття

Час відправлення

Час прибуття на кінцеву зупинку

Примітки

6037

Дніпро-Гол.-Пятихатки-Пас.

Змінений розклад на 05.10.21, 07.10.21

 

17:26

20:05

 

Слідування через станції:

Найменування

Час прибуття

Час відправлення

Зупинка

Примітки

ст. Горяїнове

17:31

17:32

1

 

пл. 184 км.

17:35

17:37

2

 

ст. Діївка

17:42

17:43

1

 

пл. 178 км

17:47

17:48

1

 

пл. 175 км

17:51

17:52

1

 

ст. Сухачівка

17:59

18:00

1

 

пл. 169 км

18:03

18:04

1

 

пл. 165 км

18:07

18:08

1

 

пл. 164 км

18:11

18:12

1

 

пл. 160 км

18:15

18:18

3

 

ст. Запоріжжя-Кам.

18:19

18:20

1

 

ст. Камянське-Пас.

18:24

18:26

2

 

пл. 149 км

18:30

18:31

1

 

ст. Воскобійня

18:38

18:39

1

 

пл. 139 км.

18:43

18:44

1

 

ст. Верхньодніпровськ

18:51

18:53

2

 

пл. 128 км

18:57

18:58

1

 

пл. 125 км

19:00

19:01

1

 

пл. 119 км

19:06

19:07

1

 

ст. Верхівцеве

19:10

19:11

1

 

пл. 114 км

19:15

19:16

1

 

пл. Гранове

19:19

19:20

1

 

пл. 104 км

19:24

19:25

1

 

ст. Вільногірськ

19:29

19:30

1

 

ст. Ерастівка

19:39

19:40

1

 

пл. 88 км

19:46

19:48

2

 

ст. Косинівка

19:53

19:54

1

 

пл. 77 км

19:59

20:00

1

 

ст. Пятихатки-Пас.

20:05

 

 

 

 

 4. 05.10.2021, 07.10.2021 електропоїзд №6044 "П'ятихатки-Стик.-Дніпро-Гол.", відправленням зі ст. П'ятихатки-Стикова в 20:21 (за базовим графіком) призначається зміненим розкладом:

 

 

№ поїзда

Маршрут

Графік слідування

Час прибуття

Час відправлення

Час прибуття на кінцеву зупинку

Примітки

6044

Пост Спис.-Дніпро-Гол.

Змінений розклад на 05.10.21, 07.10.21

 20:32

20:34

23:03

 

Слідування через станції:

Найменування

Час прибуття

Час відправлення

Зупинка

Примітки

П'ятихатки-Пас.

20:40

20:42

2

 

пл. 77 км.

20:46

20:47

1

 

пл. Косинівка

20:51

20:52

1

 

пл. 88 км

20:57

20:59

2

 

ст. Ерастівка

21:03 

21:04

1

 

ст. Вільногірськ

21:12 

21:13

1

 

пл. 104 км

21:16 

21:17

1

 

пл. Гранове

 21:21

21:22

1

 

пл. 114 км

 21:25

21:26

1

 

ст. Верхівцеве

 21:31

21:32

1

 

пл. 119 км

 21:34

21:35

1

 

пл. 125 км

21:38 

21:39

1

 

пл. 128 км

 21:42

21:43

1

 

ст. Верхньодніпровськ

 21:49

21:50

1

 

пл. 139 км.

21:56 

21:57

1

 

ст. Воскобійня

 22:00

22:01

1

 

пл. 149 км

22:08 

22:09

1

 

ст. Кам'янське-Пас.

 22:13

22:14

1

 

ст. Запоріжжя-Кам'янське

 22:18

22:19

1

 

пл. 160 км

22:21 

22:22

1

 

пл. 164 км

 22:26

22:27

1

 

пл. 165 км

 22:29

22:30

1

 

пл. 169 км

 22:33

22:34

1

 

ст. Сухачівка

22:36 

22:37

1

 

пл. 175 км

 22:40

22:41

1

 

пл. 178 км

 22:44

22:45

1

 

ст. Діївка

 22:48

22:49

1

 

пл. 184 км

22:53 

22:54

1

 

ст. Горіянове

22:57 

22:58 

 

 

ст. Дніпро-Гол.

 23:03      

 

5.  05.10.2021, 07.10.2021 електропоїзд №6122 "Дніпро-Гол.-Чаплине", відправленням зі ст. Дніпро-Головний в 20:21 (за базовим графіком) призначається зміненим розкладом:

 

№ поїзда

Маршрут

Графік слідування

Час прибуття

Час відправлення

Час прибуття на кінцеву зупинку

Примітки

6122

Дніпро-Гол.-Чаплине

Змінений розклад на 05.10.21, 07.10.21

 

16:26

19:24

 

Слідування через станції:

Найменування

Час прибуття

Час відправлення

Зупинка

Примітки

пост Амур

16:30

16:31

1

 

з.п. 193 км.

16:34

16:35

1

 

ст. Нижньодніпровськ

16:38

16:39

1

 

з.п. 196 км

16:42

16:43

1

 

ст. Нижньодніпровськ-Вузол Парк Л.З.

16:47

16:58

11

 

з.п. Нижньдніпровськ-Вузол Парк Е.Г.

17:00

17:01

1

 

з.п. Ксеніївка

17:04

17:05

1

 

ст. Ігрень

17:07

17:08

1

 

з.п. 212 км

17:15

17:16

1

 

. ст. Іларіонове

17:21

17:22

1

 

з.п. 222 км 

17:27

17:28

1

 

з.п. 225 км

17:32

17:33

1

 

з.п. Хорошеве

 

 

 

 

з.п. 230 км

 

 

 

 

з.п. 235 км

 

 

 

 

ст. Синельникове-2

17:49

17:50

1

 

з.п. 239 км

17:55

17:56

1

 

з.п. 242 км

17:59

18:01

2

 

ст. Вишневецьке

18:06

18:07

1

 

з.п. 251 км

 18:11

18:12

2

 

ст. Роздори

18:15

18:16

1

 

з.п. 262 км

18:22

18:23

1

 

з.п. Терса

18:26

18:27

1

 

з.п. 267 км

18:29

18:30

1

 

з.п. 269 км

18:33

18:34

1

 

ст. Письменна

18:38

18:39

1

 

з.п. 276 км

18:42

18:43

1

 

з.п. Крутоярка

18:46

18:47

1

 

з.п. 283 км

18:50

18:52 

 

з.п. 284 км

 18:54  18:55  1  
з.п. Васильківка  18:59  19:00  1  
ст. Улянівка 19:05   19:06  1  
з.п. Краснощокове 19:14   19:15  
ст. Чаплине 19:24       

 6. 05.10.2021, 07.10.2021 електропоїзд №6124/6123 "Дніпро-Гол.-Запоріжжя-1", відправленням зі станції Дніпро-Головний в 16:16 призначається зміненим розкладом: 

- ст. Дніпро-Головний, відправлення в 15:59;

- ст. Нижньодніпровськ, 16:10-16:11 (зупинка - 1 хв.);

- пл. 196 км, 16:14-16:15 (зупинка - 1 хв.);

- пл. Нижньодніпровськ-Вузол парк Л.З., 16:19-16:20 (зупинка - 1 хв.);

- пл. Нижньодніпровськ-Вузол парк Е.Г., 16:22-16:23 (зупинка - 1хв.);

- пл. Ксенівка, 16:26-16:27 (зупинка - 1 хв.);

- ст. Ігрень, 16:29-16:30 (зупинка - 1 хв.);

- пл. Іларіонове, 16:43-16:44 (зупинка - 1 хв.);

- пл. 222 км, 16:51-16:52 (зупинка - 1 хв.);

- пл. 225 км, 16:55-16:56 (зупинка - 1 хв.);

- ст. Синельникове-2, 16:59-17:00 (зупинка - 1 хв.);

- ст. Синельникове-1, 17:20-17:39 (зупинка - 1 хв.) далі згідно чинного графіку.

  705.10.2021, 07.10.2021 електропоїзд №6280 "Дніпро-Гол.-Лозова", відправленням зі станції Дніпро-Головний в 16:05 призначається зміненим розкладом: 

- ст. Дніпро-Головний, відправлення в 15:49;

- пл. 193 км, 15:57-15:58 (зупинка - 1 хв.)

- ст. Нижньодніпровськ, 16:00-16:01 (зупинка - 1 хв.);

- пл. 196 км, 16:04-16:05 (зупинка - 1 хв.);

- пл. Нижньодніпровськ-Вузол парк Л.З., 16:09-16:10 (зупинка - 1 хв.);

- пл. Нижньодніпровськ-Вузол парк Е.Г., 16:12-16:13 (зупинка - 1хв.);

- пл. Ксенівка, 16:16-16:17 (зупинка - 1 хв.);

- ст. Ігрень, 16:19-16:20 (зупинка - 1 хв.);

- пл. 212 км, 16:27-16:28 (зупинка - 1 хв.);

- пл. Іларіонове, 16:43-16:44 (зупинка - 1 хв.);

- пл. 219 км, 16:37-16:38 (зупинка - 1 хв.);

- пл. 222 км, 16:41-16:42 (зупинка - 1 хв.);

- пл. 225 км, 16:45-16:46 (зупинка - 1 хв.);

- пл. Хорошеве, 16:49-16:50 (зупинка - 1 хв.);

- пл. 230 км, 16:53-16:55 (зупинка - 2 хв.);

- пл. 235 км, 16:58-16:59 (зупинка - 1 хв.);

- ст. Синельникове-2, 17:02-17:04 (зупинка - 2 хв.);

- ст. Синельникове-1, 17:11-17:52 (зупинка - 41 хв.) далі згідно чинного графіку.

 

  805.10.2021, 07.10.2021 електропоїзд №6277 "Лозова-Дніпро-Гол.", відправленням зі станції Лозова в 05:57 призначається зміненим маршрутом прямування через ст. Мінеральна, ст. Новомосковськ-Дніпр., ст. Нижньодніпровськ- Вузол без заходу на ст. Зайцеве, ст. Синельникове-1,2, ст. Іларіонове, ст. Ігрень до ст. Павлоград-1 чинним, далі зміненим розкладом:

- ст. Павлоград-1, 07:14-07:16 (зупинка - 2 хв.);

- ст. Межерічі, 07:31-07:33 (зупинка - 2 хв.);

- ст. Мінеральна, 07:44-07:46 (зупинка - 2 хв.);

- ст. Орлівщина, 07:57-07:59 (зупинка - 2 хв.);

- ст. Новомосковськ-Дніпровський, 08:12-08:54 (зупинка - 42 хв.);

- ст. Самарівка, 09:12-09:14 (зупинка - 2 хв.);

- ст. Нижньодніпровськ-Вузол пар Л.З., 09:27-09:30 (зупинка - 3 хв.);

- пл. 196 км, 09:33-09:34 (зупинка - 1 хв.);

- ст. Нижньодніпровськ, 09:38-09:39 (зупинка - 1 хв.);

- пл. 193 км, 09:42-09:44 (зупинка - 2 хв.);

- ст. Дніпро-Головний, прибуття в 09:51.

 

9.  05.10.2021, 07.10.2021 електропоїзд №6127 "Чаплине-Дніпро-Гол.", прибуттям на ст. Дніпро-Головний в 19:06 призначається зміненим розкладом:  

 

№ поїзда

Маршрут

Графік слідування

Час прибуття

Час відправлення

Час прибуття на кінцеву зупинку

Примітки

6127

Чаплине-Дніпро-Гол.

Змінений розклад на 05.10.21, 07.10.21

 

16:52

19:46

 

Слідування через станції:

Найменування

Час прибуття

Час відправлення

Зупинка

Примітки

пл. Краснощокове

 17:00

17:01

1

 

ст. Улянівка

17:10 

17:11

1

 

пл. Васильківка

17:15

17:16

1

 

пл. 284 км

17:20

17:21

1

 

пл. 283 км

17:23

17:24

1

 

пл. Крутоярка

17:28

17:29

1

 

пл. 276 км

17:32

17:33

1

 

ст. Письменна

17:37

17:38

1

 

пл. 269 км

17:41

17:42

1

 

пл. 267 км

17:45

17:46

1

 

пл. Терса

17:48

17:49

1

 

пл. 262 км

17:52

17:53

1

 

ст. Роздори

18:00

18:01

1

 

пл. 251 км

18:05

18:06

1

 

ст. Вишневецьке

18:10

18:11

1

 

пл. 242 км

18:16

18:18

2

 

пост 239 км

18:22

18:23

1

 

ст. Синельникове-2

18:28

18:29

1

 

пл. 235 км

18:31

18:32

1

 

пл. 230 км

18:35

18:36

1

 

пл. Хорошеве

18:39

18:40

1

 

 пл. 225 км

18:43

18:44

1

 

пл. 222 км

18:47

18:48

1

 

пл. 219 км

18:51

18:52

1

 

ст. Іларіонове

18:56

18:57

1

 

пл. 212 км

19:01

19:02

1

 

ст. Ігрень

19:11

19:12

1

 

пл. Ксенівка

19:14

19:16

2

 

ст. Нижньодніпровськ-Вузол парк Е.Г.

19:21

19:22 

 

ст. Нижньодніпровськ-Вузол парк Л.З.

 19:24  19:25  1  

пл. 196 км

 19:28  19:29  1  

ст. Нижньодніпровськ

 19:32  19:33  1  
 пл. 193 км  19:36  19:38  2  
 ст. Дніпро-Гол.  19:46      

 1011.10.2021, 19.10.2021, 21.10.2021, 25.10.2021 електропоїзд №826 "Дніпро-Гол.-Авдіївка", відправленням зі ст. Дніпро-Головний в 09:56 відміняється.

 

 11.  11.10.2021, 19.10.2021, 21.10.2021, 25.10.2021 електропоїзд №825 "Авдіївка-Дніпро-Гол.", прибуттям на  ст. Дніпро-Головний в 19:43 відміняється.

 

12. 11.10.2021, 13.10.2021, 19.10.2021, 21.10.2021, 25.10.2021 електропоїзд №6110 "Дніпро-Гол.-Чаплине", відправленням зі  ст. Дніпро-Головний в 08:40 призначається за зміненим розкладом:
- ст. Дніпро Гол. (відпр. 09:10);
- з.п.193 км (09:17 - 09:18);
- ст. Нижньодніпровськ (09:20 - 09:21);
- пл. 196 км (09:24 - 09:25);
- ст. Нижньодніпровськ-Вузол Парк З (09.28 - 09.30);
- ст. Н.Д.Вузол Парк Е (9.32 - 9.33);
- пл. Ксенівка (9.36 - 9.37);
- ст. Ігрень (9.39 - 9.40);
- пл. 212 км (9.49 - 9.50);
- ст. Іларіонове (9.56 - 10.08);
- пл. 219 км (10.13 - 10.14);
- пл. 222 км (10.18 - 10.19);
- пл. 225 км (10.23 - 10.24);
- пл. Хорошеве (10.28 - 10.29);
- пл. 230 км (10.34 - 10.36);
- пл. 235 км (10.40 - 10.41);
- ст. Синельникове-2 (10.47 - 10.48);
- Пост 239 км (10.53 - 10.54);
- пл. 242 км (10.57 - 10.59);
- ст. Вишневецьке (11.04 - 11.05);
- пл. 251 км (11.09 - 11.10);
- ст. Роздори (11.13 - 11.14);
- пл. 262 км (11.19 - 11.20);
- пл. Терса (11.23 - 11.24);
- пл.- 267 км (11.39 - 11.40);
- пл. Крутоярка (11.43 - 11.44);
- пл. 283 км (11.47 - 11.49);
- пл. 284 км (11.51 - 11.52);
- пл. Васильківка (11.56 - 11.57);
- ст. Улянівка (12.02 - 12.03);
- пл. Краснощекове (12.11 - 12.12);
- ст. Чаплине (приб.12.21).

 

 13. 11.10.2021, 13.10.2021, 19.10.2021, 21.10.2021, 25.10.2021 електропоїзд №6277 "Лозова-Дніпро-Гол.", прибуттям на ст. Дніпро-Головний о 10:11 призначається маршрутом прямування через ст. Павлоград-1,
ст. Новомосковськ-Дніпр., ст. Нижньодніпровськ-Вузол без заходу на ст. Зайцеве, ст. Синельникове-1,2, ст.Іларіонове, ст.Ігрень наступним розкладом:
- ст. Павлоград-1 (7.14 - 7.16);
- ст. Межерічі (7.31 - 7.33);
- ст. Мінеральна (7.44 - 7.46);
- ст. Орлівщина (7.57 - 7.59);
- ст. Новомосковськ-Дніпр. (8.12 - 9.14);
- ст. Самарівка (9.32 - 9.34);
- ст. Н.Д.Вузол Парк Л (9.47 - 9.50), далі згідно чинного розкладу.
 
14. 11.10.2021, 13.10.2021, 19.10.2021, 21.10.2021, 25.10.2021 електропоїзд №6127 "Чаплине-Дніпро-Гол", прибуттям на ст. Дніпро-Головний в 19:06 призначається зміненим розкладом:
- ст. Чаплине (відпр. 16.23);
- пл. Краснощекове (16.31 - 16.32);
- ст. Улянівка (16.41 - 16.42);
- пл. Васильківка (16.46 - 16.47);
- пл. 284 км (16.51 - 16.52);
- пл. 283 км (16.54 - 16.55);
- пл. Крутоярка (16.59 - 17.00);
- пл. 276 км (17.16 - 17.17);
- пл. Терса (17.19 - 17.20);
- пл. 262 км (17.23 - 17.24);
- ст. Роздори (17.31 - 17.32);
- пл. 251 км (17.36 - 17.37);
- ст. Вишневецьке (17.41 - 17.42);
- пл. 242 км (17.47 - 17.49);
- Пост 239 км (17.53 - 17.54);
- ст. Синельникове-2 (17.59 - 18.00);
- пл. 235 км (18.02 - 18.03);
- пл. 230 км (18.06 - 18.07);
- пл. Хорошеве (18.10 - 18.11);
- пл. 225 км (18.14 - 18.15);
- пл. 222 км (18.18 - 18.19);
- пл. 219 км (18.22 - 18.23);
- ст. Іларіонове (18.27 - 18.28);
- пл. 212 км (18.32 - 18.33);
- ст. Ігрень (18.42 - 18.43);
- пл. Ксенівка (18.45 - 18.47);
- ст. Н.Д.Вузол Парк Г (18.51 - 18.53);
- ст. Н.Д.Вузол Парк Л (18.55 - 18.56);
- пл. 196 км (18.59 - 19.00);;
- ст. Нижньодніпровськ (19.03 - 19.04);
- пл. 193 км (19.07 - 19.09);
- ст .Дніпро-Гол. (приб. 19.17).
 
 
 15. 11.10.2021, 13.10.2021, 19.10.2021, 21.10.2021, 25.10.2021 електропоїзд №6280 "Дніпро-Гол.-Лозова", відправленням зі ст. Дніпро-Головний о 16:05  призначається зміненим маршрутом прямування через
ст. Нижньодніпровськ-Вузол, ст. Новомосковськ-Дніпр., ст. Павлоград-1 без заходу на ст. Ігрень, ст. Іларіонове, ст. Синельникове-1,2, ст. Зайцеве, наступним розкладом:
- ст.Нижньодніпровськ-Вузол Парк Е (16.28 - 16.29);
- ст. Самарівка (16.44 - 16.46);
- ст. Новомосковськ-Дніпр. (17.04 - 17.57);
- ст. Орлівщина (18.11 - 18.13);
- ст. Мінеральна (18.24 - 18.26);
- ст. Межерічі (18.37 - 18.39);
- ст. Павлоград-1 (18.53 - 18.56), далі згідно чинного розкладу.
 
16. У зв'язку з переходом на зимовий час 31.10.2021 електропоїзд №6272 "Дніпро-Гол.-Лозова", відправленням в 03:39 затримається на годину по ст. Дніпро-Головний.
 
17. У зв'язку з переходом на зимовий час 31.10.2021 електропоїзд №6109 "Чаплине-Дніпро-Гол", прибуттям на ст. Дніпро-Головний о 07:15  затримається на годину по ст. Чаплине.
 
18.  У зв'язку з переходом на зимовий час 31.10.2021 електропоїзд №6171 "Красноград-Дніпро-Гол", прибуттям на ст. Дніпро-Головний о 07:26  затримається на годину по ст. Перещепине.
 
19. 23.09.2021, 24.09.2021, 27.09.2021-30.09.2021 електропоїзд №6015 "Дніпро-Гол.-П'ятихатки-Пас.", відправленням зі ст. Дніпро-Головний о 08:51 призначається зміненим розкладом:
- ст. Дніпро Гол. (відпр. 8.51);
- ст. Горяїнове (8.56 - 8.57);
- пл. 184 км (9.02 - 9.04);
- ст. Діївка (9.11 - 9.13);
- пл. 178 км (9.19 - 9.21);
- пл. 175 км (9.27 - 9.29);
- ст. Сухачівка (9.38 - 9.40);
- пл. 169 км (9.43 - 9.44);
- пл. 165 км (9.47 - 9.49);
- пл. 164 км (9.51 - 9.52);
- пл. 160 км (9.55 - 9.56);
- ст. Запоріжжя-Кам. (9.59 - 10.00);
- ст .Кам'янське-Пас. (10.04 - 10.05);
- пл. 149 км (10.09 - 10.10);
- ст. Воскобійня (10.17 - 10.36);
- пл. 139 км (10.41 - 10.42);
- ст. Верхньодніпровськ (10.48 - 10.50);
- пл. 128 км (10.54 - 10.55);
- пл. 125 км (10.57 - 10.58);
- пл. 119 км (11.20 - 11.04);
- ст. Верхівцеве (11.07 - 11.09);
- пл. 114 км (11.15 - 11.16);
- пл. Гранове (11.21 - 11.22);
- пл. 104 км (11.28 - 11.29);
- ст. Вільногірськ (11.36 - 11.37);
- ст. Ерастівка (11.48 - 11.49);
- пл. 88 км (11.54 - 11.56);
- пл. Касинівка (12.01 - 12.02);
- пл. 77 км (12.08 - 12.09);
- ст. П'ятихатки (приб. 12.14).
 
20. 17.09.2021, 29.09.12021 електропоїзд №6124/6123 "Дніпро-Гол.-Запоріжжя-1" призначпється до ст. Запоріжжя-Вант. На дільниці Запоріжжя Вант. - Запоріжжя-1 відмінено.
 
21. 11.10.2021, 13.10.2021, 19.10.2021, 21.10.2021, 25.10.2021 електропоїзд №6122 "Дніпро-Гол.-Чаплине", відправленням зі ст. Дніпро-Головний о 16:26 призначається зміненим розкладом:
- ст. Дніпро Гол. (відпр. 16.26);
- пл. 193 км (16.34 - 16.35);
- ст. Нижньодніпровськ (16.38 - 16.39);
- пл. 196 км (16.42 - 16.43);
- ст. Н.Д.Вузол Парк З (16.47 - 16.48);
- ст. Н. Д.Вузол Парк Е (15.50 - 16.51);
- пл. Ксенівка (16.54 - 16.55);
- ст. Ігрень (16.57 - 16.58);
- пл. 212 км (17.06 - 17.07);
- ст. Іларіонове (17.14 - 17.19);
- пл. 222 км (17.27 - 17.28);
- пл. 225 км (17.32 - 17.33);
- пл. Хорошеве (17.37 - 17.38);
- пл. 230 км (17.43 - 17.45);
- пл. 235 км (17.49 - 17.50);
- ст. Синельникове-2 (17.56 - 17.57);
- Пост 239 км (18.02 - 18.03);
- пл. 242 км (18.06 - 18.08);
- ст. Вишневецьке (18.14 - 18.14);
- пл. 251 км (18.18 - 18.19);
- ст. Роздори (18.22 - 18.23);
- пл. 262 км (18.29 - 18.30);
- пл. Терса (18.33 - 18.34);
- пл. 267 км (18.36 - 18.37);
- пл. 269 км (18.40 - 18.41);
- ст. Письменна (18.45 - 18.46);
- пл. 276 км (18.49 - 18.50);
- пл. Крутоярка (18.53 - 18.54);
- пл.283 км (18.57 - 18.59);
- пл. 284 км (19.01 - 19.02);
- пл. Васильківка (19.06 - 19.07);
- ст. Улянівка (19.12 - 19.13);
- пл. Краснощокове (19.21 - 19.22);
- ст. Чаплине (приб. 19.31).
 
22. 11.10.2021, 13.10.2021, 19.10.2021, 21.10.2021, 25.10.2021 електропоїзд №6124/6123 "Дніпро-Гол.-Запоріжжя-1", відправленням зі ст. Дніпро-Головний о 16:16 призначається зміненим розкладом:
- ст. Дніпро Гол. (відпр. 16.16);
- ст. Нижньодніпровськ (16.27 - 16.28);
- пл. 196 км (16.31 - 16.32);
- ст. Н.Д.Вузол Парк З (16.36 - 16.37);
- ст. Н.Д.Вузол Парк Е (15.39 - 16.40);
- пл. Ксенівка (16.43 - 16.44);
- ст. Ігрень (16.46 - 16.47);
- пл. 207 км (16.50);
- пл. 212 км (16.55);
- ст. Іларіонове (17.01 - 17.02);
- пл. 222 км (17.14 - 17.15);
- пл. 225 км (17.19 - 17.20);
- пл. Хорошеве (17.24 - 17.25);
- пл. 230 км (17.30 - 17.32);
- пл. 235 км (17.36 - 17.37);
- ст. Синельникове-2 (17.43 - 17.44);
- ст. Синельникове-1 (17.51 - 17.53);
- ст. Івківка (18.04 - 18.05);
- пл. 1045 км (18.09 - 18.10);
- пл. 1049 км (18.14 - 18.15);
- ст. Славгород Півд. (18.21 - 18.22);
- пл. 1061 км (18.29 - 18.30);
- пл. 1063 км (18.34 - 18.35);
- ст. Новогупалівка (18.39 - 18.40);
- пл. 1074 км (18.46 - 18.47);
- ст. Вільнянськ (18.54 - 18.56);
- ст. Янцеве (19.05 - 19.06);
- ст. Запоріжжя Вант. (19.16 - 19.17);
- пл. Іскра (19.21 - 19.22);
- пл. Мотор (19.24 - 19.25);
- ст. Запоріжжя-1 (приб. 19.32).
 
23. 11.10.2021, 13.10.2021, 19.10.2021, 21.10.2021, 25.10.2021  електропоїзд №6126 "Дніпро-Гол.-Синельникове-1", відправленням зі ст. Дніпро-Головний в 17:20 призначається зміненим розкладом:
- ст. Дніпро-Гол. (відпр. 18.05);
- пл. 193 км (18.13 - 18.14);
- ст. Нижньодніпровськ (18.16 - 16.17);
- пл. 196 км (18.20 - 18.21);
- ст. Н.Д.Вузол Парк З (18.25 - 16.26);
- ст. Н.Д.Вузол Парк Е (18.28 - 18.29);
- пл. Ксенівка (18.32 - 18.33);
- ст. Ігрень (18.35 - 18.36);
- пл. 207 км (18.38 - 18.39);
- пл. 212 км (18.43 - 18.44);
- ст. Іларіонове (18.49 - 19.01);
- пл. 219 км (19.04 - 19.05);
- пл. 222 км (19.08 - 19.09);
- пл. 225 км (19.12 - 19.13);
- пл. Хорошеве (19.16 - 19.17);
- пл. 230 км (19.20 - 19.22);
- пл. 235 км (19.25 - 19.26);
- ст. Синельникове-2 (19.29 - 19.30);
- ст. Синельникове-1 (приб. 19.37).
 
24. 15.11.2021, 19.11.2021 електропоїзд №826 "Дніпро-Гол.-Авдіївка", відправленням зі ст. Дніпро-Головний о 09:56 призначається зміненим розкладом:
- ст. Дніпро Гол. (відпр. 9.56);
- ст. Нижньодніпровськ (10.04);
- ст. Н.Д.Вузол Парк Л (10.11);
- ст. Н.Д.Вузол Парк Г (10.14);
- ст. Ігрень (10.21);
- ст. Іларіонове (10.35);
- ст. Синельникове-2 (10.50);
- ст. Синельникове-1 (10.57 - 11.14);
- Пост 239 км (11.22);
- ст. Вишневецьке (11.28);
- ст. Роздори (11.33);
- ст. Письменна (11.45);
- ст. Улянівка (11.57);
- ст. Чаплине (12.12 - 12.14);
- ст. Просяна (12.24 - 12.25);
- ст. Демурине (12.34);
- ст. Межова (12.48 - 12.50);
- ст. Удачна (13.04);
- ст. Покровськ (13.19 - 13.24);
- ст. Гродівка (13.46);
- ст. Желанна (13.54);
- ст. Очеретине (14.04 - 14.05);
- ст. Авдіївка (приб. 14.19).
 
25. 15.10.2021, 17.10.2021, 19.10.2021 електропоїзд №6277 "Лозова-Дніпро-Гол", прибуттям на станцію Дніпро-Головний о 10:11 призначається зміненим маршрутом прямування через ст. Мінеральна, ст. Новомосковськ-Дніпр., ст. Нижньодніпровськ-Вузол без заходу на ст. Зайцеве, ст. Синельникове-1,2, ст. Іларіонове, ст. Ігрень до ст.Павлоград-1 чинним, далі зміненим розкладом:
- ст. Павлоград-1 (7.14 - 7.16);
- ст. Межерічі (7.31 - 7.33);
- ст. Мінеральна (7.44 - 7.46);
- ст. Орлівщина (7.57 - 7.59);
- ст. Новомосковськ-Дніпр. (8.12 - 9.14);
- ст. Самарівка (9.32 - 9.34);
- ст. Н.Д.Вузол Парк Л (9.47 - 9.50);
- пл. 196 км (9.53 - 9.54);
- ст. Нижньодніпровськ (9.58 - 9.59);
- пл. 193 км (10.02 - 10.04);
-
ст. Дніпро-Гол. (приб. 10.11).
 
26. 15.11.2021, 17.11.2021, 19.11.2021 електропоїзд №6280 "Дніпро-Гол.-Лозова", відправленням зі ст. Дніпро-Головний о 16:05 призначається зміненим маршрутом прямування через ст. Нижньодніпровськ-Вузол, ст. Новомосковськ-Дніпр., ст. Павлоград-1 без заходу на ст. Ігрень, ст. Іларіонове, ст. Синельникове-1,2, ст. Зайцеве наступним розкладом:
- ст. Нижньодніпровськ-Вузол Парк Е (16.28 - 16.29);
- ст. Самарівка (16.44 - 16.46);
- ст. Новомосковськ-Дніпр. (17.04 - 17.57);
- ст. Орлівщина (18.11 - 18.13);
- ст. Мінеральна (18.24 - 18.26);
- ст. Межерічі (18.37 - 18.39);
- ст. Павлоград-1 (18.53 - 18.56) далі згідно чинного розкладу.
 
27. 15.11.2021, 17.11.2021, 19.11.2021 електропоїзд №6110 "Дніпро-Гол.-Чаплине", відправленням зі ст. Дніпро-Головний о 08:40 призначається зміненим розкладом:
- ст. Дніпро Гол. (відпр. 8.16);
- з.п. 193 км (8.23 - 8.24);
- ст. Нижньодніпровськ (8.26 - 9.27);
- пл. 196 км (8.32 - 8.33);
- ст. Н.Д.Вузол Парк Л (8.38 - 8.39);
- ст. Н.Д.Вузол Парк Г (8.42 - 8.43);
- пл. Ксенівка (8.48 - 8.49);
- ст. Ігрень (8.54 - 8.56);
- пл. 212 км (9.05 - 9.06);
- ст. Іларіонове (9.14 - 9.15);
- пл. 219 км (9.18 - 9.19);
- пл. 222 км (9.22 - 9.23);
- пл. 225 км (9.26 - 9.27);
- пл. Хорошеве (9.30 - 9.31);
- пл. 230 км (9.34 - 9.36);
- пл. 235 км (9.39 - 9.40);
- ст. Синельникове-2 (9.43 - 9.44);
- Пост 239 км (9.49 - 9.50);
- пл. 242 км (9.53 - 9.55);
- ст. Вишневецьке (10.00 - 10.01);
- пл. 251 км (10.05 - 10.06);
- ст. Роздори (10.09 - 10.10);
- пл. 262 км (10.16 - 10.17);
- пл. Терса (10.20 - 10.21);
- пл. 267 км (10.23 - 10.24);
- пл. Крутоярка (10.27 - 10.28);
- пл. 283 км (10.44 - 10.46);
- пл. 284 км (10.48 - 10.49);
- пл. Васильківка (10.53 - 10.54);
- ст. Улянівка (10.59 - 11.00);
- пл. Краснощекове (11.08 - 11.09);
- ст. Чаплине (приб.11.18).
 
28. 15.11.2021, 17.11.2021, 19.11.2021 електропоїзд №6122 "Дніпро-Гол.-Чаплине", відправленням зі ст. Дніпро-Головний в 16:26 призначається зміненим розкладом:
- ст. Дніпро Гол. (відпр. 16.37);
- пл. 193 км (16.45 - 16.46);
- ст. Нижньодніпровськ (16.49 - 16.50);
- пл. 196 км (16.55 - 16.56);
- ст. Н.Д.Вузол Парк Л (17.02 - 17.03);
- ст. Н.Д.Вузол Парк Г (17.06 - 17.07);
- пл. Ксенівка (17.12 - 17.13);
- ст. Ігрень (17.18 - 17.20);
- пл. 212 км (17.29 - 17.30);
- ст. Іларіонове (17.38 - 17.39);
- пл. 219 км (17.42);
- пл. 222 км (17.44 - 17.45);
- пл. 225 км (17.49 - 17.50);
- пл. Хорошеве (17.53 - 17.54);
- пл. 230 км (17.57 - 17.59);
- пл. 235 км (18.02 - 18.03);
- ст. Синельникове-2 (18.06 - 18.07);
- Пост 239 км (18.12 - 18.13);
- пл. 242 км (18.16 - 18.18);
- ст. Вишневецьке (18.23 - 18.24);
- пл. 251 км (18.28 - 18.29);
- ст. Роздори (18.32 - 18.33);
- пл. 262 км (18.39 - 18.40);
- пл. Терса (18.43 - 18.44);
- пл. 267 км (18.46 - 18.47);
- пл. 269 км (18.50 - 18.51);
- ст. Письменна (18.55 - 18.56);
- пл. 276 км (18.59 - 19.00);
- пл. Крутоярка (19.03 - 19.04);
- пл. 283 км (19.07 - 19.09);
- пл. 284 км (19.11 - 19.12);
- пл. Васильківка (19.16 - 19.17);
- ст. Улянівка (19.22 - 19.23);
- пл. Краснощокове (19.31 - 19.32);
- ст. Чаплине (приб. 19.41).
 
 

У зв'язку із ремонтними роботами, по залізничній станції Решетилівка та іншим станціям, введено деякі зміни в руху приміських електропоїздів.

 

 1. Електропоїзд №6725 "Полтава-Півд.-Ромодан", прибуттям на станцію Решетилівка о 18:45 та відправленням о 18:46 - 27, 28, 29, 30 вересня 2021 року слідувати не буде.

 

2. Електропоїзд №6354 "Гребінка-Огульці", прибуттям на станцію Решетилівка о 05:42 та відправленням о 05:43 - 27 вересня 2021 року до станції Скороходово слідує згідно діючого графіку руху, на дільниці Скороходово - Огульці - відміняється.

 

3. Електропоїзд №6727 "Полтава-Південна-Гребінка", прибуттям на ст. Решетилівка о 22:02 та відправленням о 22:04 - з 01 листопада по 13 листопада 2021 року до станції Супрунівка слідує згідно діючого графіку руху, далі:

- по ст. Супрунівка 20:55- 21:24 год.(зупинка - 29 хв.);

- пост 311 км. 21:33-21:34 год. (зупинка - 1 хв.);

- по ст. Абазівка 21:38-21:39 год. (зупинка - 1 хв.);

- по ст. Уманцівка 21:49-21:05 год. (зупинка - 1 хв.);

- по ст. Решетилівка 22:04-22:05 год. (зупинка - 1 хв.)

- по ст. Братешки 22:17-22:18 год. (зупинка - 1 хв.).

- далі згідно діючого графіку руху.

 

4. Електропоїзд №6724 "Ромодан-Полтава-Південна", прибуттям на ст. Решетилівка о 06:15 та відправленням о 06:16 - 28,29,30 вересня та 01 жовтня 2021 року слідувати не буде. 

 

5. Електропоїзд №6724 "Ромодан-Полтава-Південна", прибуттям на ст. Решетилівка о 06:15 та відправленням о 06:16 -  з 02 листопада по 13 листопада 2021 року відправляється:

- зі ст. Ромодан о 04:46 год.;

- по ст. Кибинці 05:07-05:08 год. (зупинка - 1 хв.);

- на пост 227 км 05:15-05:16 год. (зупинка - 1 хв.);

- по ст. Миргород 05:22-05:23 год. (зупинка - 1 хв.);

- по ст. Милашенкове 05:32-05:36 год. (зупинка - 4 хв.);

- по ст. Гоголеве 05:43-05:44 год. (зупинка - 1 хв.);

-  по ст. Матяшівка 05:52-05:53 год. (зупинка - 1 хв.);

- по ст. Решетилівка 06:36-06:37 год. (зупинка - 1 хв.);

- по ст. Уманцівка 06:51-06:52 год. (зупинка - 1 хв.);

-  по ст. Абазівка 07:02-07:03 год. (зупинка - 1 хв.);

- пост 311 км 07:09-07:10 год. (зупинка - 1 хв.);

- по ст. Супрунівка 07:18-07:19 год. (зупинка - 1 хв.);

-  по ст. Полтава - Київська 07:28-07:30 год. (зупинка - 2 хв.);

- роз'їзд 328 км 07:58-07:59 год. (зупинка - 1 хв.);

- Кривохатки 08:09-08:10 год. (зупинка - 1 хв.);

- на ст. Полтава - Південна прибуття о 08:26 год.

 

6. Електропоїзд №6721 "Полтава-Південна-Гребінка", прибуттям на ст. Решетилівка о 08:46 та відправленням о 08:47 - з 01 листопада по 13 листопада 2021 року до станції Яреськи слідує згідно діючого графіку руху, далі:

- по ст. Яреськи 09:23-09:53 год. (зупинка - 30 хв.);

- по ст. Матяшівка 09:44-09:45 год. (зупинка - 1 хв.);

- по ст. Гоголево 09:52-09:53 год. (зупинка - 1 хв.);

 -по ст. Мелашенкове 10:00-10:01 год. (зупинка - 1 хв.);

- по ст. Миргород 10:11-10:14 (зупинка - 3 хв.);

- далі згідно діючого графіку руху.

 

7. Електропоїзд №6363 "Полтава-Південна-Гребінка", прибуттям на ст. Решетилівка о 08:46 та відправленням о 08:47 - 27,28,29,30 вересня, 01,04,05 жовтня 2021 року на дільниці Ромодан - Гребінка відмінено.

 

8. Електропоїзд №6366 "Гребінка-Полтава-Південна", прибуттям о 17:57 та відправленням о 18:06 -  27,28,29,30 вересня; 01,04,05 жовтня 2021 року на дільниці Гребінка - Ромодан відміняється.

 

9. Електропоїзд №6721 "Полтава-Південна-Гребінка", прибуттям на ст. Решетилівка о 08:46 та відправленням о 08:47 -  27,28 вересня 2021 року обмежується по станції Гоголеве, на ділянці Гоголеве - Ромодан відмінено.

 

10. Електропоїзд №6728 "Гребінка-Полтава-Південна", прибуттям на ст. Решетилівка о 17:57 та відправленням о 18:06 - 27,28 вересня 2021 року на дільниці Ромодан-Гоголеве відміняється.

ПОВНИЙ РОЗКЛАД ПРИМІСЬКИХ ПОЇЗДІВ РЕШЕТИЛІВКА

 

Дивіться також: Зміни в розкладі електричок по ст. Полтава-Київська.

 

Воскресенье, 19 сентября 2021 14:30

Вокзал станції Решетилівка

Залізничний вокзал станції Решетилівка розташований в селі Покровське за 10 км від самого міста. Через станцію Решетилівка курсують потяги в Київському та Полтавському і Харківському напрямках. 

 

На самій станції Решетилівка зупиняється лише два потяги. Також через Решетилівку курсують електрички в напрямку Полтави та Гребінки.

Пятница, 16 июля 2021 07:32

З Полтави до моря автобусом!!!

У розпал літнього сезону на порталі "Розклад України" оновлено розклад автобусів з Полтави до морських населених пунктів нашої держави.

Тут можна переглянути машрути та придбати квиток на автобуси до: Кирилівки, Генічеська, Одеси, Затоки, Федотової Коси, Бердянська.

Всі автобуси обладнано кондиціонером, тому поїздка буде комфортною та змістовною.

 

РОЗКЛАД АВТОБУСІВ ПОЛТАВА МОРСЬКИЙ НАПРЯМОК

 

Центральный автовокзал Полтавы

Автостанция-1

 

(Морское направление)

 

г. Полтава, ул. Великотырновская, 7

 

тел. справочной: (0532) 68-00-00, (095)228-00-00, (096) 228-00-00

   

Полное расписание автобусов по центральному автовокзалу

Маршрут автобуса

Время прибытия на АС

Время отправления с АС

Время прибытия в конечный пункт

Расписание

БИЛЕТЫ

Морское направление

Минск-Мариуполь

(ч/з Полтаву, Бердянск)

 

 

03:10

 

15:00

 ежедневно КУПИТЬ БИЛЕТ 

Киев-Бердянск

(ч/з Полтаву)

 04:00

04:10

15:00

ежедневно

КУПИТЬ БИЛЕТ 

Вроцлав-Бердянск

(через Полтаву)

 06:00

06:10

14:50

 ежедневно

  КУПИТЬ БИЛЕТ

Вроцлав-Бердянск

(ч/з Полтаву)

 

08:00

17:10

 ежедневно    КУПИТЬ БИЛЕТ

Киев-Бердянск

(ч/з Полтаву)

 22:05

22:20

07:10

 ежедневно     КУПИТЬ БИЛЕТ

Волгоград-Одесса

(ч/з Полтаву)

 

09:00

20:55

 ежедневно КУПИТЬ БИЛЕТ 

Харьков-Одесса

(через Полтаву)

 

17:45

05:30

 ежедневно   КУПИТЬ БИЛЕТ 

Харьков-Затока (через Полтаву)

 

18:00

08:00

 Пт., Вс.   КУПИТЬ БИЛЕТ

Полтава-Кирилловка

 

22:00

07:33

 ежедневно КУПИТЬ БИЛЕТ 

Кельце-Геническ

(ч/з Полтаву)

22:00 

22:10

09:45

 Вт. КУПИТЬ БИЛЕТ 

ВНИМАНИЕ: в расписании могут быть изменения, подробнее уточняйте в справочной автовокзала!!!

Центральный автовокзал Полтавы

 

Автостанция-1

 

г. Полтава, ул. Великотырновская, 7

 

тел. справочной: (0532) 68-00-00, (095) 228-00-00, (096) 228-00-00

 

 

Полное расписание автобусов по центральному автовокзалу

Маршрут автобуса

Время прибытия на АС

Время отправления с АС

Время прибытия в конечный пункт

Расписание

БИЛЕТЫ

Полтава-Миргород

 

06:10

08:00

ежедневно

 КУПИТЬ БИЛЕТ

 

Следование через населенные пункты:

Наименование населенного пункта

Время прибытия

Время отправления

Примечание

Байрак

 

07:16 

 

Великая Багачка

   07:30  
Миргород 08:00    

 ВНИМАНИЕ: в расписании могут быть изменения, подробнее уточняйте в справочной автовокзала!!!

Центральный автовокзал Полтавы

 

Автостанция-1

 

г. Полтава, ул. Великотырновская, 7

 

тел. справочной: (0532) 68-00-00, (095) 228-00-00, (096) 228-00-00

 

 

Полное расписание автобусов по центральному автовокзалу

Маршрут автобуса

Время прибытия на АС

Время отправления с АС

Время прибытия в конечный пункт

Расписание

Полтава-Шестаки

 

20:55

21:05

ежедневно

 

Все прямые рейсы из Полтавы до с. Шестаки

 

ПУНКТ НАЗНАЧЕНИЯ

ВРЕМЯ ОТПРАВЛЕНИЯ С ПОЛТАВЫ

Шестаки

06:1007:2008:4010:2511:5513:2514:5516:2517:4519:4520:55

ВНИМАНИЕ: в расписании могут быть изменения, подробнее уточняйте в справочной автовокзала!!!

Центральный автовокзал Полтавы

 

Автостанция-1

 

г. Полтава, ул. Великотырновская, 7

 

тел. справочной: (0532) 68-00-00, (095) 228-00-00, (096) 228-00-00

 

 

Полное расписание автобусов по центральному автовокзалу

Маршрут автобуса

Время прибытия на АС

Время отправления с АС

Время прибытия в конечный пункт

Расписание

Полтава-Шестаки

 

19:45

19:55

ежедневно

 

Все прямые рейсы из Полтавы до с. Шестаки

 

 

ПУНКТ НАЗНАЧЕНИЯ

ВРЕМЯ ОТПРАВЛЕНИЯ С ПОЛТАВЫ

Шестаки

06:1007:2008:4010:2511:5513:2514:5516:2517:4519:4520:55

ВНИМАНИЕ: в расписании могут быть изменения, подробнее уточняйте в справочной автовокзала!!!

Центральный автовокзал Полтавы

 

Автостанция-1

 

г. Полтава, ул. Великотырновская, 7

 

тел. справочной: (0532) 68-00-00, (095) 228-00-00, (096) 228-00-00

 

 

Полное расписание автобусов по центральному автовокзалу

Маршрут автобуса

Время прибытия на АС

Время отправления с АС

Время прибытия в конечный пункт

Расписание

Полтава-Шестаки

 

17:45

17:55

ежедневно

 

Все прямые рейсы из Полтавы до с. Шестаки

 

ПУНКТ НАЗНАЧЕНИЯ

ВРЕМЯ ОТПРАВЛЕНИЯ С ПОЛТАВЫ

Шестаки

06:1007:2008:4010:2511:5513:2514:5516:2517:4519:4520:55

ВНИМАНИЕ: в расписании могут быть изменения, подробнее уточняйте в справочной автовокзала!!!

Центральный автовокзал Полтавы

 

Автостанция-1

 

г. Полтава, ул. Великотырновская, 7

 

тел. справочной: (0532) 68-00-00, (095) 228-00-00, (096) 228-00-00

 

 

Полное расписание автобусов по центральному автовокзалу

Маршрут автобуса

Время прибытия на АС

Время отправления с АС

Время прибытия в конечный пункт

Расписание

Полтава-Шестаки

 

16:25

16:35

ежедневно

 

Все прямые рейсы из Полтавы до с. Шестаки

 

ПУНКТ НАЗНАЧЕНИЯ

ВРЕМЯ ОТПРАВЛЕНИЯ С ПОЛТАВЫ

Шестаки

06:1007:2008:4010:2511:5513:2514:5516:2517:4519:4520:55

ВНИМАНИЕ: в расписании могут быть изменения, подробнее уточняйте в справочной автовокзала!!!

Страница 1 из 176