Суббота, 25 сентября 2021 17:36

    Зміни в розкладі приміських поїздів по ст. Дніпро-Головний на жовтень-листопад 2021 року

    Автор
    Оцените материал
    (2 голосов)

    У зв'язку із ремонтними роботами, по залізничній станції Дніпро-Головний та іншим станціям, введено деякі зміни в руху приміських електропоїздів.

     

    ПОВНИЙ РОЗКЛАД ПРИМІСЬКИХ ПОЇЗДІВ ДНІПРО-ГОЛОВНИЙ

     1. 05.10.2021, 07.10.2021 електропоїзд №6015 "Дніпро-Гол.-П'ятихатки-Пас.", відправленням зі ст. Дніпро-Гол. в 08:51 (за базовим графіком) призначається зміненим розкладом:

     

    № поїзда

    Маршрут

    Графік слідування

    Час прибуття

    Час відправлення

    Час прибуття на кінцеву зупинку

    Примітки

    6015

    Дніпро-Гол.-Пятихатки-Пас.

    Змінений розклад на 05.10.21, 07.10.21

     

    08:40

    11:20

     

    Слідування через станції:

    Найменування

    Час прибуття

    Час відправлення

    Зупинка

    Примітки

    ст. Горяїнове

    08:45

    08:46

    1

     

    пл. 184 км.

    08:49

    08:51

    2

     

    ст. Діївка

    08:56

    08:58

    2

     

    пл. 178 км

    09:02

    09:04

    2

     

    пл. 175 км

    09:07

    09:08

    1

     

    ст. Сухачівка

    09:15

    09:17

    2

     

    пл. 169 км

    09:20

    09:21

    3

     

    пл. 165 км

    09:24

    09:26

    2

     

    пл. 164 км

    09:28

    09:29

    1

     

    пл. 160 км

    09:32

    09:33

    1

     

    ст. Запоріжжя-Кам.

    09:36

    09:37

    1

     

    ст. Камянське-Пас.

    09:41

    09:42

    1

     

    пл. 149 км

    09:46

    09:47

    1

     

    ст. Воскобійня

    09:54

    09:55

    1

     

    пл. 139 км.

    09:59

    10:00

    1

     

    ст. Верхньодніпровськ

    10:06

    10:08

    2

     

    пл. 128 км

    10:12

    10:13

    1

     

    пл. 125 км

    10:15

    10:16

    1

     

    пл. 119 км

    10:20

    10:22

    2

     

    ст. Верхівцеве

    10:25

    10:27

    2

     

    пл. 114 км

    10:31

    10:32

    1

     

    пл. Гранове

    10:35

    10:36

    1

     

    пл. 104 км

    10:40

    10:41

    1

     

    ст. Вільногірськ

    10:45

    10:46

    1

     

    ст. Ерастівка

    10:55

    10:56

    1

     

    пл. 88 км

    11:01

    11:03

    2

     

    ст. Косинівка

    11:08

    11:09

    1

     

    пл. 77 км

    11:14

    11:15

    1

     

    ст. Пятихатки-Пас.

    11:20

     

     

     

     

    2. 05.10.2021, 07.10.2021 електропоїзд №6035 "Дніпро-Гол.-П'ятихатки-Пас.", відправленням зі ст. Дніпро-Гол. в 16:52 (за базовим графіком) призначається зміненим розкладом:

     

    № поїзда

    Маршрут

    Графік слідування

    Час прибуття

    Час відправлення

    Час прибуття на кінцеву зупинку

    Примітки

    6035

    Дніпро-Гол.-пост. Спис.

    Змінений розклад на 05.10.21, 07.10.21

     

    17:05

    19:48

     

    Слідування через станції:

    Найменування

    Час прибуття

    Час відправлення

    Зупинка

    Примітки

    ст. Горяїнове

    17:10

    17:11

    1

     

    пл. 184 км.

    17:14

    17:16

    2

     

    ст. Діївка

    17:21

    17:22

    1

     

    пл. 178 км

    17:26

    17:27

    1

     

    пл. 175 км

    17:30

    17:31

    1

     

    ст. Сухачівка

    17:37

    17:38

    1

     

    пл. 169 км

    17:41

    17:42

    1

     

    пл. 165 км

    17:45

    17:47

    2

     

    пл. 164 км

    17:49

    17:50

    1

     

    пл. 160 км

    17:53

    17:54

    1

     

    ст. Запоріжжя-Кам.

    17:57

    17:58

    1

     

    ст. Камянське-Пас.

    18:02

    18:03

    1

     

    пл. 149 км

    18:07

    18:08

    1

     

    ст. Воскобійня

    18:15

    18:16

    1

     

    пл. 139 км.

    18:20

    18:21

    1

     

    ст. Верхньодніпровськ

    18:27

    18:29

    2

     

    пл. 128 км

    18:33

    18:34

    1

     

    пл. 125 км

    18:36

    18:37

    1

     

    пл. 119 км

    18:41

    18:43

    2

     

    ст. Верхівцеве

    18:46

    18:47

    1

     

    пл. 114 км

    18:51

    18:52

    1

     

    пл. Гранове

    18:56

    18:57

    1

     

    пл. 104 км

    19:00

    19:01

    1

     

    ст. Вільногірськ

    19:05

    19:06

    1

     

    ст. Ерастівка

    19:15

    19:16

    1

     

    пл. 88 км

    19:21

    19:23

    2

     

    ст. Косинівка

    19:28

    19:29

    1

     

    пл. 77 км

    19:34

    19:35

    1

     

    ст. Пятихатки-Пас.

    19:40

    19:41 

     1

     

    ст. П'ятихатки-Стик.

    19:47

    19:49

    2

     

    пост. Спис.

    19:58

         

     

    3. 05.10.2021, 07.10.2021 електропоїзд №6037 "Дніпро-Гол.-П'ятихатки-Пас.", відправленням зі ст. Дніпро-Гол. в 17:22 (за базовим графіком) призначається зміненим розкладом: 

     

    № поїзда

    Маршрут

    Графік слідування

    Час прибуття

    Час відправлення

    Час прибуття на кінцеву зупинку

    Примітки

    6037

    Дніпро-Гол.-Пятихатки-Пас.

    Змінений розклад на 05.10.21, 07.10.21

     

    17:26

    20:05

     

    Слідування через станції:

    Найменування

    Час прибуття

    Час відправлення

    Зупинка

    Примітки

    ст. Горяїнове

    17:31

    17:32

    1

     

    пл. 184 км.

    17:35

    17:37

    2

     

    ст. Діївка

    17:42

    17:43

    1

     

    пл. 178 км

    17:47

    17:48

    1

     

    пл. 175 км

    17:51

    17:52

    1

     

    ст. Сухачівка

    17:59

    18:00

    1

     

    пл. 169 км

    18:03

    18:04

    1

     

    пл. 165 км

    18:07

    18:08

    1

     

    пл. 164 км

    18:11

    18:12

    1

     

    пл. 160 км

    18:15

    18:18

    3

     

    ст. Запоріжжя-Кам.

    18:19

    18:20

    1

     

    ст. Камянське-Пас.

    18:24

    18:26

    2

     

    пл. 149 км

    18:30

    18:31

    1

     

    ст. Воскобійня

    18:38

    18:39

    1

     

    пл. 139 км.

    18:43

    18:44

    1

     

    ст. Верхньодніпровськ

    18:51

    18:53

    2

     

    пл. 128 км

    18:57

    18:58

    1

     

    пл. 125 км

    19:00

    19:01

    1

     

    пл. 119 км

    19:06

    19:07

    1

     

    ст. Верхівцеве

    19:10

    19:11

    1

     

    пл. 114 км

    19:15

    19:16

    1

     

    пл. Гранове

    19:19

    19:20

    1

     

    пл. 104 км

    19:24

    19:25

    1

     

    ст. Вільногірськ

    19:29

    19:30

    1

     

    ст. Ерастівка

    19:39

    19:40

    1

     

    пл. 88 км

    19:46

    19:48

    2

     

    ст. Косинівка

    19:53

    19:54

    1

     

    пл. 77 км

    19:59

    20:00

    1

     

    ст. Пятихатки-Пас.

    20:05

     

     

     

     

     4. 05.10.2021, 07.10.2021 електропоїзд №6044 "П'ятихатки-Стик.-Дніпро-Гол.", відправленням зі ст. П'ятихатки-Стикова в 20:21 (за базовим графіком) призначається зміненим розкладом:

     

     

    № поїзда

    Маршрут

    Графік слідування

    Час прибуття

    Час відправлення

    Час прибуття на кінцеву зупинку

    Примітки

    6044

    Пост Спис.-Дніпро-Гол.

    Змінений розклад на 05.10.21, 07.10.21

     20:32

    20:34

    23:03

     

    Слідування через станції:

    Найменування

    Час прибуття

    Час відправлення

    Зупинка

    Примітки

    П'ятихатки-Пас.

    20:40

    20:42

    2

     

    пл. 77 км.

    20:46

    20:47

    1

     

    пл. Косинівка

    20:51

    20:52

    1

     

    пл. 88 км

    20:57

    20:59

    2

     

    ст. Ерастівка

    21:03 

    21:04

    1

     

    ст. Вільногірськ

    21:12 

    21:13

    1

     

    пл. 104 км

    21:16 

    21:17

    1

     

    пл. Гранове

     21:21

    21:22

    1

     

    пл. 114 км

     21:25

    21:26

    1

     

    ст. Верхівцеве

     21:31

    21:32

    1

     

    пл. 119 км

     21:34

    21:35

    1

     

    пл. 125 км

    21:38 

    21:39

    1

     

    пл. 128 км

     21:42

    21:43

    1

     

    ст. Верхньодніпровськ

     21:49

    21:50

    1

     

    пл. 139 км.

    21:56 

    21:57

    1

     

    ст. Воскобійня

     22:00

    22:01

    1

     

    пл. 149 км

    22:08 

    22:09

    1

     

    ст. Кам'янське-Пас.

     22:13

    22:14

    1

     

    ст. Запоріжжя-Кам'янське

     22:18

    22:19

    1

     

    пл. 160 км

    22:21 

    22:22

    1

     

    пл. 164 км

     22:26

    22:27

    1

     

    пл. 165 км

     22:29

    22:30

    1

     

    пл. 169 км

     22:33

    22:34

    1

     

    ст. Сухачівка

    22:36 

    22:37

    1

     

    пл. 175 км

     22:40

    22:41

    1

     

    пл. 178 км

     22:44

    22:45

    1

     

    ст. Діївка

     22:48

    22:49

    1

     

    пл. 184 км

    22:53 

    22:54

    1

     

    ст. Горіянове

    22:57 

    22:58 

     

     

    ст. Дніпро-Гол.

     23:03      

     

    5.  05.10.2021, 07.10.2021 електропоїзд №6122 "Дніпро-Гол.-Чаплине", відправленням зі ст. Дніпро-Головний в 20:21 (за базовим графіком) призначається зміненим розкладом:

     

    № поїзда

    Маршрут

    Графік слідування

    Час прибуття

    Час відправлення

    Час прибуття на кінцеву зупинку

    Примітки

    6122

    Дніпро-Гол.-Чаплине

    Змінений розклад на 05.10.21, 07.10.21

     

    16:26

    19:24

     

    Слідування через станції:

    Найменування

    Час прибуття

    Час відправлення

    Зупинка

    Примітки

    пост Амур

    16:30

    16:31

    1

     

    з.п. 193 км.

    16:34

    16:35

    1

     

    ст. Нижньодніпровськ

    16:38

    16:39

    1

     

    з.п. 196 км

    16:42

    16:43

    1

     

    ст. Нижньодніпровськ-Вузол Парк Л.З.

    16:47

    16:58

    11

     

    з.п. Нижньдніпровськ-Вузол Парк Е.Г.

    17:00

    17:01

    1

     

    з.п. Ксеніївка

    17:04

    17:05

    1

     

    ст. Ігрень

    17:07

    17:08

    1

     

    з.п. 212 км

    17:15

    17:16

    1

     

    . ст. Іларіонове

    17:21

    17:22

    1

     

    з.п. 222 км 

    17:27

    17:28

    1

     

    з.п. 225 км

    17:32

    17:33

    1

     

    з.п. Хорошеве

     

     

     

     

    з.п. 230 км

     

     

     

     

    з.п. 235 км

     

     

     

     

    ст. Синельникове-2

    17:49

    17:50

    1

     

    з.п. 239 км

    17:55

    17:56

    1

     

    з.п. 242 км

    17:59

    18:01

    2

     

    ст. Вишневецьке

    18:06

    18:07

    1

     

    з.п. 251 км

     18:11

    18:12

    2

     

    ст. Роздори

    18:15

    18:16

    1

     

    з.п. 262 км

    18:22

    18:23

    1

     

    з.п. Терса

    18:26

    18:27

    1

     

    з.п. 267 км

    18:29

    18:30

    1

     

    з.п. 269 км

    18:33

    18:34

    1

     

    ст. Письменна

    18:38

    18:39

    1

     

    з.п. 276 км

    18:42

    18:43

    1

     

    з.п. Крутоярка

    18:46

    18:47

    1

     

    з.п. 283 км

    18:50

    18:52 

     

    з.п. 284 км

     18:54  18:55  1  
    з.п. Васильківка  18:59  19:00  1  
    ст. Улянівка 19:05   19:06  1  
    з.п. Краснощокове 19:14   19:15  
    ст. Чаплине 19:24       

     6. 05.10.2021, 07.10.2021 електропоїзд №6124/6123 "Дніпро-Гол.-Запоріжжя-1", відправленням зі станції Дніпро-Головний в 16:16 призначається зміненим розкладом: 

    - ст. Дніпро-Головний, відправлення в 15:59;

    - ст. Нижньодніпровськ, 16:10-16:11 (зупинка - 1 хв.);

    - пл. 196 км, 16:14-16:15 (зупинка - 1 хв.);

    - пл. Нижньодніпровськ-Вузол парк Л.З., 16:19-16:20 (зупинка - 1 хв.);

    - пл. Нижньодніпровськ-Вузол парк Е.Г., 16:22-16:23 (зупинка - 1хв.);

    - пл. Ксенівка, 16:26-16:27 (зупинка - 1 хв.);

    - ст. Ігрень, 16:29-16:30 (зупинка - 1 хв.);

    - пл. Іларіонове, 16:43-16:44 (зупинка - 1 хв.);

    - пл. 222 км, 16:51-16:52 (зупинка - 1 хв.);

    - пл. 225 км, 16:55-16:56 (зупинка - 1 хв.);

    - ст. Синельникове-2, 16:59-17:00 (зупинка - 1 хв.);

    - ст. Синельникове-1, 17:20-17:39 (зупинка - 1 хв.) далі згідно чинного графіку.

      705.10.2021, 07.10.2021 електропоїзд №6280 "Дніпро-Гол.-Лозова", відправленням зі станції Дніпро-Головний в 16:05 призначається зміненим розкладом: 

    - ст. Дніпро-Головний, відправлення в 15:49;

    - пл. 193 км, 15:57-15:58 (зупинка - 1 хв.)

    - ст. Нижньодніпровськ, 16:00-16:01 (зупинка - 1 хв.);

    - пл. 196 км, 16:04-16:05 (зупинка - 1 хв.);

    - пл. Нижньодніпровськ-Вузол парк Л.З., 16:09-16:10 (зупинка - 1 хв.);

    - пл. Нижньодніпровськ-Вузол парк Е.Г., 16:12-16:13 (зупинка - 1хв.);

    - пл. Ксенівка, 16:16-16:17 (зупинка - 1 хв.);

    - ст. Ігрень, 16:19-16:20 (зупинка - 1 хв.);

    - пл. 212 км, 16:27-16:28 (зупинка - 1 хв.);

    - пл. Іларіонове, 16:43-16:44 (зупинка - 1 хв.);

    - пл. 219 км, 16:37-16:38 (зупинка - 1 хв.);

    - пл. 222 км, 16:41-16:42 (зупинка - 1 хв.);

    - пл. 225 км, 16:45-16:46 (зупинка - 1 хв.);

    - пл. Хорошеве, 16:49-16:50 (зупинка - 1 хв.);

    - пл. 230 км, 16:53-16:55 (зупинка - 2 хв.);

    - пл. 235 км, 16:58-16:59 (зупинка - 1 хв.);

    - ст. Синельникове-2, 17:02-17:04 (зупинка - 2 хв.);

    - ст. Синельникове-1, 17:11-17:52 (зупинка - 41 хв.) далі згідно чинного графіку.

     

      805.10.2021, 07.10.2021 електропоїзд №6277 "Лозова-Дніпро-Гол.", відправленням зі станції Лозова в 05:57 призначається зміненим маршрутом прямування через ст. Мінеральна, ст. Новомосковськ-Дніпр., ст. Нижньодніпровськ- Вузол без заходу на ст. Зайцеве, ст. Синельникове-1,2, ст. Іларіонове, ст. Ігрень до ст. Павлоград-1 чинним, далі зміненим розкладом:

    - ст. Павлоград-1, 07:14-07:16 (зупинка - 2 хв.);

    - ст. Межерічі, 07:31-07:33 (зупинка - 2 хв.);

    - ст. Мінеральна, 07:44-07:46 (зупинка - 2 хв.);

    - ст. Орлівщина, 07:57-07:59 (зупинка - 2 хв.);

    - ст. Новомосковськ-Дніпровський, 08:12-08:54 (зупинка - 42 хв.);

    - ст. Самарівка, 09:12-09:14 (зупинка - 2 хв.);

    - ст. Нижньодніпровськ-Вузол пар Л.З., 09:27-09:30 (зупинка - 3 хв.);

    - пл. 196 км, 09:33-09:34 (зупинка - 1 хв.);

    - ст. Нижньодніпровськ, 09:38-09:39 (зупинка - 1 хв.);

    - пл. 193 км, 09:42-09:44 (зупинка - 2 хв.);

    - ст. Дніпро-Головний, прибуття в 09:51.

     

    9.  05.10.2021, 07.10.2021 електропоїзд №6127 "Чаплине-Дніпро-Гол.", прибуттям на ст. Дніпро-Головний в 19:06 призначається зміненим розкладом:  

     

    № поїзда

    Маршрут

    Графік слідування

    Час прибуття

    Час відправлення

    Час прибуття на кінцеву зупинку

    Примітки

    6127

    Чаплине-Дніпро-Гол.

    Змінений розклад на 05.10.21, 07.10.21

     

    16:52

    19:46

     

    Слідування через станції:

    Найменування

    Час прибуття

    Час відправлення

    Зупинка

    Примітки

    пл. Краснощокове

     17:00

    17:01

    1

     

    ст. Улянівка

    17:10 

    17:11

    1

     

    пл. Васильківка

    17:15

    17:16

    1

     

    пл. 284 км

    17:20

    17:21

    1

     

    пл. 283 км

    17:23

    17:24

    1

     

    пл. Крутоярка

    17:28

    17:29

    1

     

    пл. 276 км

    17:32

    17:33

    1

     

    ст. Письменна

    17:37

    17:38

    1

     

    пл. 269 км

    17:41

    17:42

    1

     

    пл. 267 км

    17:45

    17:46

    1

     

    пл. Терса

    17:48

    17:49

    1

     

    пл. 262 км

    17:52

    17:53

    1

     

    ст. Роздори

    18:00

    18:01

    1

     

    пл. 251 км

    18:05

    18:06

    1

     

    ст. Вишневецьке

    18:10

    18:11

    1

     

    пл. 242 км

    18:16

    18:18

    2

     

    пост 239 км

    18:22

    18:23

    1

     

    ст. Синельникове-2

    18:28

    18:29

    1

     

    пл. 235 км

    18:31

    18:32

    1

     

    пл. 230 км

    18:35

    18:36

    1

     

    пл. Хорошеве

    18:39

    18:40

    1

     

     пл. 225 км

    18:43

    18:44

    1

     

    пл. 222 км

    18:47

    18:48

    1

     

    пл. 219 км

    18:51

    18:52

    1

     

    ст. Іларіонове

    18:56

    18:57

    1

     

    пл. 212 км

    19:01

    19:02

    1

     

    ст. Ігрень

    19:11

    19:12

    1

     

    пл. Ксенівка

    19:14

    19:16

    2

     

    ст. Нижньодніпровськ-Вузол парк Е.Г.

    19:21

    19:22 

     

    ст. Нижньодніпровськ-Вузол парк Л.З.

     19:24  19:25  1  

    пл. 196 км

     19:28  19:29  1  

    ст. Нижньодніпровськ

     19:32  19:33  1  
     пл. 193 км  19:36  19:38  2  
     ст. Дніпро-Гол.  19:46      

     1011.10.2021, 19.10.2021, 21.10.2021, 25.10.2021 електропоїзд №826 "Дніпро-Гол.-Авдіївка", відправленням зі ст. Дніпро-Головний в 09:56 відміняється.

     

     11.  11.10.2021, 19.10.2021, 21.10.2021, 25.10.2021 електропоїзд №825 "Авдіївка-Дніпро-Гол.", прибуттям на  ст. Дніпро-Головний в 19:43 відміняється.

     

    12. 11.10.2021, 13.10.2021, 19.10.2021, 21.10.2021, 25.10.2021 електропоїзд №6110 "Дніпро-Гол.-Чаплине", відправленням зі  ст. Дніпро-Головний в 08:40 призначається за зміненим розкладом:
    - ст. Дніпро Гол. (відпр. 09:10);
    - з.п.193 км (09:17 - 09:18);
    - ст. Нижньодніпровськ (09:20 - 09:21);
    - пл. 196 км (09:24 - 09:25);
    - ст. Нижньодніпровськ-Вузол Парк З (09.28 - 09.30);
    - ст. Н.Д.Вузол Парк Е (9.32 - 9.33);
    - пл. Ксенівка (9.36 - 9.37);
    - ст. Ігрень (9.39 - 9.40);
    - пл. 212 км (9.49 - 9.50);
    - ст. Іларіонове (9.56 - 10.08);
    - пл. 219 км (10.13 - 10.14);
    - пл. 222 км (10.18 - 10.19);
    - пл. 225 км (10.23 - 10.24);
    - пл. Хорошеве (10.28 - 10.29);
    - пл. 230 км (10.34 - 10.36);
    - пл. 235 км (10.40 - 10.41);
    - ст. Синельникове-2 (10.47 - 10.48);
    - Пост 239 км (10.53 - 10.54);
    - пл. 242 км (10.57 - 10.59);
    - ст. Вишневецьке (11.04 - 11.05);
    - пл. 251 км (11.09 - 11.10);
    - ст. Роздори (11.13 - 11.14);
    - пл. 262 км (11.19 - 11.20);
    - пл. Терса (11.23 - 11.24);
    - пл.- 267 км (11.39 - 11.40);
    - пл. Крутоярка (11.43 - 11.44);
    - пл. 283 км (11.47 - 11.49);
    - пл. 284 км (11.51 - 11.52);
    - пл. Васильківка (11.56 - 11.57);
    - ст. Улянівка (12.02 - 12.03);
    - пл. Краснощекове (12.11 - 12.12);
    - ст. Чаплине (приб.12.21).

     

     13. 11.10.2021, 13.10.2021, 19.10.2021, 21.10.2021, 25.10.2021 електропоїзд №6277 "Лозова-Дніпро-Гол.", прибуттям на ст. Дніпро-Головний о 10:11 призначається маршрутом прямування через ст. Павлоград-1,
    ст. Новомосковськ-Дніпр., ст. Нижньодніпровськ-Вузол без заходу на ст. Зайцеве, ст. Синельникове-1,2, ст.Іларіонове, ст.Ігрень наступним розкладом:
    - ст. Павлоград-1 (7.14 - 7.16);
    - ст. Межерічі (7.31 - 7.33);
    - ст. Мінеральна (7.44 - 7.46);
    - ст. Орлівщина (7.57 - 7.59);
    - ст. Новомосковськ-Дніпр. (8.12 - 9.14);
    - ст. Самарівка (9.32 - 9.34);
    - ст. Н.Д.Вузол Парк Л (9.47 - 9.50), далі згідно чинного розкладу.
     
    14. 11.10.2021, 13.10.2021, 19.10.2021, 21.10.2021, 25.10.2021 електропоїзд №6127 "Чаплине-Дніпро-Гол", прибуттям на ст. Дніпро-Головний в 19:06 призначається зміненим розкладом:
    - ст. Чаплине (відпр. 16.23);
    - пл. Краснощекове (16.31 - 16.32);
    - ст. Улянівка (16.41 - 16.42);
    - пл. Васильківка (16.46 - 16.47);
    - пл. 284 км (16.51 - 16.52);
    - пл. 283 км (16.54 - 16.55);
    - пл. Крутоярка (16.59 - 17.00);
    - пл. 276 км (17.16 - 17.17);
    - пл. Терса (17.19 - 17.20);
    - пл. 262 км (17.23 - 17.24);
    - ст. Роздори (17.31 - 17.32);
    - пл. 251 км (17.36 - 17.37);
    - ст. Вишневецьке (17.41 - 17.42);
    - пл. 242 км (17.47 - 17.49);
    - Пост 239 км (17.53 - 17.54);
    - ст. Синельникове-2 (17.59 - 18.00);
    - пл. 235 км (18.02 - 18.03);
    - пл. 230 км (18.06 - 18.07);
    - пл. Хорошеве (18.10 - 18.11);
    - пл. 225 км (18.14 - 18.15);
    - пл. 222 км (18.18 - 18.19);
    - пл. 219 км (18.22 - 18.23);
    - ст. Іларіонове (18.27 - 18.28);
    - пл. 212 км (18.32 - 18.33);
    - ст. Ігрень (18.42 - 18.43);
    - пл. Ксенівка (18.45 - 18.47);
    - ст. Н.Д.Вузол Парк Г (18.51 - 18.53);
    - ст. Н.Д.Вузол Парк Л (18.55 - 18.56);
    - пл. 196 км (18.59 - 19.00);;
    - ст. Нижньодніпровськ (19.03 - 19.04);
    - пл. 193 км (19.07 - 19.09);
    - ст .Дніпро-Гол. (приб. 19.17).
     
     
     15. 11.10.2021, 13.10.2021, 19.10.2021, 21.10.2021, 25.10.2021 електропоїзд №6280 "Дніпро-Гол.-Лозова", відправленням зі ст. Дніпро-Головний о 16:05  призначається зміненим маршрутом прямування через
    ст. Нижньодніпровськ-Вузол, ст. Новомосковськ-Дніпр., ст. Павлоград-1 без заходу на ст. Ігрень, ст. Іларіонове, ст. Синельникове-1,2, ст. Зайцеве, наступним розкладом:
    - ст.Нижньодніпровськ-Вузол Парк Е (16.28 - 16.29);
    - ст. Самарівка (16.44 - 16.46);
    - ст. Новомосковськ-Дніпр. (17.04 - 17.57);
    - ст. Орлівщина (18.11 - 18.13);
    - ст. Мінеральна (18.24 - 18.26);
    - ст. Межерічі (18.37 - 18.39);
    - ст. Павлоград-1 (18.53 - 18.56), далі згідно чинного розкладу.
     
    16. У зв'язку з переходом на зимовий час 31.10.2021 електропоїзд №6272 "Дніпро-Гол.-Лозова", відправленням в 03:39 затримається на годину по ст. Дніпро-Головний.
     
    17. У зв'язку з переходом на зимовий час 31.10.2021 електропоїзд №6109 "Чаплине-Дніпро-Гол", прибуттям на ст. Дніпро-Головний о 07:15  затримається на годину по ст. Чаплине.
     
    18.  У зв'язку з переходом на зимовий час 31.10.2021 електропоїзд №6171 "Красноград-Дніпро-Гол", прибуттям на ст. Дніпро-Головний о 07:26  затримається на годину по ст. Перещепине.
     
    19. 23.09.2021, 24.09.2021, 27.09.2021-30.09.2021 електропоїзд №6015 "Дніпро-Гол.-П'ятихатки-Пас.", відправленням зі ст. Дніпро-Головний о 08:51 призначається зміненим розкладом:
    - ст. Дніпро Гол. (відпр. 8.51);
    - ст. Горяїнове (8.56 - 8.57);
    - пл. 184 км (9.02 - 9.04);
    - ст. Діївка (9.11 - 9.13);
    - пл. 178 км (9.19 - 9.21);
    - пл. 175 км (9.27 - 9.29);
    - ст. Сухачівка (9.38 - 9.40);
    - пл. 169 км (9.43 - 9.44);
    - пл. 165 км (9.47 - 9.49);
    - пл. 164 км (9.51 - 9.52);
    - пл. 160 км (9.55 - 9.56);
    - ст. Запоріжжя-Кам. (9.59 - 10.00);
    - ст .Кам'янське-Пас. (10.04 - 10.05);
    - пл. 149 км (10.09 - 10.10);
    - ст. Воскобійня (10.17 - 10.36);
    - пл. 139 км (10.41 - 10.42);
    - ст. Верхньодніпровськ (10.48 - 10.50);
    - пл. 128 км (10.54 - 10.55);
    - пл. 125 км (10.57 - 10.58);
    - пл. 119 км (11.20 - 11.04);
    - ст. Верхівцеве (11.07 - 11.09);
    - пл. 114 км (11.15 - 11.16);
    - пл. Гранове (11.21 - 11.22);
    - пл. 104 км (11.28 - 11.29);
    - ст. Вільногірськ (11.36 - 11.37);
    - ст. Ерастівка (11.48 - 11.49);
    - пл. 88 км (11.54 - 11.56);
    - пл. Касинівка (12.01 - 12.02);
    - пл. 77 км (12.08 - 12.09);
    - ст. П'ятихатки (приб. 12.14).
     
    20. 17.09.2021, 29.09.12021 електропоїзд №6124/6123 "Дніпро-Гол.-Запоріжжя-1" призначпється до ст. Запоріжжя-Вант. На дільниці Запоріжжя Вант. - Запоріжжя-1 відмінено.
     
    21. 11.10.2021, 13.10.2021, 19.10.2021, 21.10.2021, 25.10.2021 електропоїзд №6122 "Дніпро-Гол.-Чаплине", відправленням зі ст. Дніпро-Головний о 16:26 призначається зміненим розкладом:
    - ст. Дніпро Гол. (відпр. 16.26);
    - пл. 193 км (16.34 - 16.35);
    - ст. Нижньодніпровськ (16.38 - 16.39);
    - пл. 196 км (16.42 - 16.43);
    - ст. Н.Д.Вузол Парк З (16.47 - 16.48);
    - ст. Н. Д.Вузол Парк Е (15.50 - 16.51);
    - пл. Ксенівка (16.54 - 16.55);
    - ст. Ігрень (16.57 - 16.58);
    - пл. 212 км (17.06 - 17.07);
    - ст. Іларіонове (17.14 - 17.19);
    - пл. 222 км (17.27 - 17.28);
    - пл. 225 км (17.32 - 17.33);
    - пл. Хорошеве (17.37 - 17.38);
    - пл. 230 км (17.43 - 17.45);
    - пл. 235 км (17.49 - 17.50);
    - ст. Синельникове-2 (17.56 - 17.57);
    - Пост 239 км (18.02 - 18.03);
    - пл. 242 км (18.06 - 18.08);
    - ст. Вишневецьке (18.14 - 18.14);
    - пл. 251 км (18.18 - 18.19);
    - ст. Роздори (18.22 - 18.23);
    - пл. 262 км (18.29 - 18.30);
    - пл. Терса (18.33 - 18.34);
    - пл. 267 км (18.36 - 18.37);
    - пл. 269 км (18.40 - 18.41);
    - ст. Письменна (18.45 - 18.46);
    - пл. 276 км (18.49 - 18.50);
    - пл. Крутоярка (18.53 - 18.54);
    - пл.283 км (18.57 - 18.59);
    - пл. 284 км (19.01 - 19.02);
    - пл. Васильківка (19.06 - 19.07);
    - ст. Улянівка (19.12 - 19.13);
    - пл. Краснощокове (19.21 - 19.22);
    - ст. Чаплине (приб. 19.31).
     
    22. 11.10.2021, 13.10.2021, 19.10.2021, 21.10.2021, 25.10.2021 електропоїзд №6124/6123 "Дніпро-Гол.-Запоріжжя-1", відправленням зі ст. Дніпро-Головний о 16:16 призначається зміненим розкладом:
    - ст. Дніпро Гол. (відпр. 16.16);
    - ст. Нижньодніпровськ (16.27 - 16.28);
    - пл. 196 км (16.31 - 16.32);
    - ст. Н.Д.Вузол Парк З (16.36 - 16.37);
    - ст. Н.Д.Вузол Парк Е (15.39 - 16.40);
    - пл. Ксенівка (16.43 - 16.44);
    - ст. Ігрень (16.46 - 16.47);
    - пл. 207 км (16.50);
    - пл. 212 км (16.55);
    - ст. Іларіонове (17.01 - 17.02);
    - пл. 222 км (17.14 - 17.15);
    - пл. 225 км (17.19 - 17.20);
    - пл. Хорошеве (17.24 - 17.25);
    - пл. 230 км (17.30 - 17.32);
    - пл. 235 км (17.36 - 17.37);
    - ст. Синельникове-2 (17.43 - 17.44);
    - ст. Синельникове-1 (17.51 - 17.53);
    - ст. Івківка (18.04 - 18.05);
    - пл. 1045 км (18.09 - 18.10);
    - пл. 1049 км (18.14 - 18.15);
    - ст. Славгород Півд. (18.21 - 18.22);
    - пл. 1061 км (18.29 - 18.30);
    - пл. 1063 км (18.34 - 18.35);
    - ст. Новогупалівка (18.39 - 18.40);
    - пл. 1074 км (18.46 - 18.47);
    - ст. Вільнянськ (18.54 - 18.56);
    - ст. Янцеве (19.05 - 19.06);
    - ст. Запоріжжя Вант. (19.16 - 19.17);
    - пл. Іскра (19.21 - 19.22);
    - пл. Мотор (19.24 - 19.25);
    - ст. Запоріжжя-1 (приб. 19.32).
     
    23. 11.10.2021, 13.10.2021, 19.10.2021, 21.10.2021, 25.10.2021  електропоїзд №6126 "Дніпро-Гол.-Синельникове-1", відправленням зі ст. Дніпро-Головний в 17:20 призначається зміненим розкладом:
    - ст. Дніпро-Гол. (відпр. 18.05);
    - пл. 193 км (18.13 - 18.14);
    - ст. Нижньодніпровськ (18.16 - 16.17);
    - пл. 196 км (18.20 - 18.21);
    - ст. Н.Д.Вузол Парк З (18.25 - 16.26);
    - ст. Н.Д.Вузол Парк Е (18.28 - 18.29);
    - пл. Ксенівка (18.32 - 18.33);
    - ст. Ігрень (18.35 - 18.36);
    - пл. 207 км (18.38 - 18.39);
    - пл. 212 км (18.43 - 18.44);
    - ст. Іларіонове (18.49 - 19.01);
    - пл. 219 км (19.04 - 19.05);
    - пл. 222 км (19.08 - 19.09);
    - пл. 225 км (19.12 - 19.13);
    - пл. Хорошеве (19.16 - 19.17);
    - пл. 230 км (19.20 - 19.22);
    - пл. 235 км (19.25 - 19.26);
    - ст. Синельникове-2 (19.29 - 19.30);
    - ст. Синельникове-1 (приб. 19.37).
     
    24. 15.11.2021, 19.11.2021 електропоїзд №826 "Дніпро-Гол.-Авдіївка", відправленням зі ст. Дніпро-Головний о 09:56 призначається зміненим розкладом:
    - ст. Дніпро Гол. (відпр. 9.56);
    - ст. Нижньодніпровськ (10.04);
    - ст. Н.Д.Вузол Парк Л (10.11);
    - ст. Н.Д.Вузол Парк Г (10.14);
    - ст. Ігрень (10.21);
    - ст. Іларіонове (10.35);
    - ст. Синельникове-2 (10.50);
    - ст. Синельникове-1 (10.57 - 11.14);
    - Пост 239 км (11.22);
    - ст. Вишневецьке (11.28);
    - ст. Роздори (11.33);
    - ст. Письменна (11.45);
    - ст. Улянівка (11.57);
    - ст. Чаплине (12.12 - 12.14);
    - ст. Просяна (12.24 - 12.25);
    - ст. Демурине (12.34);
    - ст. Межова (12.48 - 12.50);
    - ст. Удачна (13.04);
    - ст. Покровськ (13.19 - 13.24);
    - ст. Гродівка (13.46);
    - ст. Желанна (13.54);
    - ст. Очеретине (14.04 - 14.05);
    - ст. Авдіївка (приб. 14.19).
     
    25. 15.10.2021, 17.10.2021, 19.10.2021 електропоїзд №6277 "Лозова-Дніпро-Гол", прибуттям на станцію Дніпро-Головний о 10:11 призначається зміненим маршрутом прямування через ст. Мінеральна, ст. Новомосковськ-Дніпр., ст. Нижньодніпровськ-Вузол без заходу на ст. Зайцеве, ст. Синельникове-1,2, ст. Іларіонове, ст. Ігрень до ст.Павлоград-1 чинним, далі зміненим розкладом:
    - ст. Павлоград-1 (7.14 - 7.16);
    - ст. Межерічі (7.31 - 7.33);
    - ст. Мінеральна (7.44 - 7.46);
    - ст. Орлівщина (7.57 - 7.59);
    - ст. Новомосковськ-Дніпр. (8.12 - 9.14);
    - ст. Самарівка (9.32 - 9.34);
    - ст. Н.Д.Вузол Парк Л (9.47 - 9.50);
    - пл. 196 км (9.53 - 9.54);
    - ст. Нижньодніпровськ (9.58 - 9.59);
    - пл. 193 км (10.02 - 10.04);
    -
    ст. Дніпро-Гол. (приб. 10.11).
     
    26. 15.11.2021, 17.11.2021, 19.11.2021 електропоїзд №6280 "Дніпро-Гол.-Лозова", відправленням зі ст. Дніпро-Головний о 16:05 призначається зміненим маршрутом прямування через ст. Нижньодніпровськ-Вузол, ст. Новомосковськ-Дніпр., ст. Павлоград-1 без заходу на ст. Ігрень, ст. Іларіонове, ст. Синельникове-1,2, ст. Зайцеве наступним розкладом:
    - ст. Нижньодніпровськ-Вузол Парк Е (16.28 - 16.29);
    - ст. Самарівка (16.44 - 16.46);
    - ст. Новомосковськ-Дніпр. (17.04 - 17.57);
    - ст. Орлівщина (18.11 - 18.13);
    - ст. Мінеральна (18.24 - 18.26);
    - ст. Межерічі (18.37 - 18.39);
    - ст. Павлоград-1 (18.53 - 18.56) далі згідно чинного розкладу.
     
    27. 15.11.2021, 17.11.2021, 19.11.2021 електропоїзд №6110 "Дніпро-Гол.-Чаплине", відправленням зі ст. Дніпро-Головний о 08:40 призначається зміненим розкладом:
    - ст. Дніпро Гол. (відпр. 8.16);
    - з.п. 193 км (8.23 - 8.24);
    - ст. Нижньодніпровськ (8.26 - 9.27);
    - пл. 196 км (8.32 - 8.33);
    - ст. Н.Д.Вузол Парк Л (8.38 - 8.39);
    - ст. Н.Д.Вузол Парк Г (8.42 - 8.43);
    - пл. Ксенівка (8.48 - 8.49);
    - ст. Ігрень (8.54 - 8.56);
    - пл. 212 км (9.05 - 9.06);
    - ст. Іларіонове (9.14 - 9.15);
    - пл. 219 км (9.18 - 9.19);
    - пл. 222 км (9.22 - 9.23);
    - пл. 225 км (9.26 - 9.27);
    - пл. Хорошеве (9.30 - 9.31);
    - пл. 230 км (9.34 - 9.36);
    - пл. 235 км (9.39 - 9.40);
    - ст. Синельникове-2 (9.43 - 9.44);
    - Пост 239 км (9.49 - 9.50);
    - пл. 242 км (9.53 - 9.55);
    - ст. Вишневецьке (10.00 - 10.01);
    - пл. 251 км (10.05 - 10.06);
    - ст. Роздори (10.09 - 10.10);
    - пл. 262 км (10.16 - 10.17);
    - пл. Терса (10.20 - 10.21);
    - пл. 267 км (10.23 - 10.24);
    - пл. Крутоярка (10.27 - 10.28);
    - пл. 283 км (10.44 - 10.46);
    - пл. 284 км (10.48 - 10.49);
    - пл. Васильківка (10.53 - 10.54);
    - ст. Улянівка (10.59 - 11.00);
    - пл. Краснощекове (11.08 - 11.09);
    - ст. Чаплине (приб.11.18).
     
    28. 15.11.2021, 17.11.2021, 19.11.2021 електропоїзд №6122 "Дніпро-Гол.-Чаплине", відправленням зі ст. Дніпро-Головний в 16:26 призначається зміненим розкладом:
    - ст. Дніпро Гол. (відпр. 16.37);
    - пл. 193 км (16.45 - 16.46);
    - ст. Нижньодніпровськ (16.49 - 16.50);
    - пл. 196 км (16.55 - 16.56);
    - ст. Н.Д.Вузол Парк Л (17.02 - 17.03);
    - ст. Н.Д.Вузол Парк Г (17.06 - 17.07);
    - пл. Ксенівка (17.12 - 17.13);
    - ст. Ігрень (17.18 - 17.20);
    - пл. 212 км (17.29 - 17.30);
    - ст. Іларіонове (17.38 - 17.39);
    - пл. 219 км (17.42);
    - пл. 222 км (17.44 - 17.45);
    - пл. 225 км (17.49 - 17.50);
    - пл. Хорошеве (17.53 - 17.54);
    - пл. 230 км (17.57 - 17.59);
    - пл. 235 км (18.02 - 18.03);
    - ст. Синельникове-2 (18.06 - 18.07);
    - Пост 239 км (18.12 - 18.13);
    - пл. 242 км (18.16 - 18.18);
    - ст. Вишневецьке (18.23 - 18.24);
    - пл. 251 км (18.28 - 18.29);
    - ст. Роздори (18.32 - 18.33);
    - пл. 262 км (18.39 - 18.40);
    - пл. Терса (18.43 - 18.44);
    - пл. 267 км (18.46 - 18.47);
    - пл. 269 км (18.50 - 18.51);
    - ст. Письменна (18.55 - 18.56);
    - пл. 276 км (18.59 - 19.00);
    - пл. Крутоярка (19.03 - 19.04);
    - пл. 283 км (19.07 - 19.09);
    - пл. 284 км (19.11 - 19.12);
    - пл. Васильківка (19.16 - 19.17);
    - ст. Улянівка (19.22 - 19.23);
    - пл. Краснощокове (19.31 - 19.32);
    - ст. Чаплине (приб. 19.41).
     
     
    Прочитано 647 раз Последнее изменение Вторник, 28 сентября 2021 12:38

    Оставить комментарий

    Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

    © Расписание Украины - портал расписания общественного транспорта.